aan:

De vetgedrukte namen betreffen personen die in belangrijke mate data hebben verstrekt met betrekking tot de vermelde na(a)m(en). Voor de juistheid van de gegevens en aanvullingen kunt u bij hen terecht. Mijn gegevens betreffen een momentopname m.b.t de informatie.en is slechts bedoeld om het verband met mijn gegevens aan te geven. 

E-mail

Homepage

Verwantschap

createam@compuserve.com

fly.to/createam

van Nieuwenburg/Tafijn

charly.brown/inter.nl.net

web.inter.nl.net/users/visserw

van Nieuwenburg

j.vanhengel@chello.nl

http://www.vanhengel.net

j_gaal@yahoo.com

home.hccnet.nl/j.gaal

van Nieuwenburg

ravdmeer@telekabel.nl

vandermeer.nl.eu.org

van der Meer/van der Ham

d.v.eunen@cable.a2000.nl

people.a2000.nl/dveunen

Verbij/Spruijt

jan@glanerbrugnet.myweb.nl

home.hccnet.nl/j.kamphuis

Nieuwenburg/Kampheus

jondor@dove.net.au

dove.tmx.net.au/~jondor/

Verbij/Janmaat

hamakers@pobox.com

www.hamakers.nl

Clausing/Schallenberg

j.marchand@csnet.nl

jmarchand.genealogie.to

Verbij/Hillenaar

pou@kabelfoon.nl

www.geocities.com/paris/louvre/6885

Bijkerk/Ouwens

jacbrunt@chello .nl

niet bekend

Bezemer

rverbeij@hetnet.nl

geen

Verbeij/Verbij

august@craanen.com

craanen.com

de Groot/Verbeij/van der Meer/van der Ham/Crean

htmtbeek@iname.com

www.htmterbeek.com/gen/terbeek.htm

van Nieuwenburg/Plu

pvdk@delfnet.nl

www.delfnet.nl/~pvdk

Verbij/van der Krogt

j.v.nieuwenborg@hccnet.nl

geen

wapen familie van Nieuwenburg

jj.pison@hccnet.nl

home.hccnet.nl/jj.pison

Informatie Leiden

cmaat@hetnet

geen

Schilperoort

a.boelhouwer2@chello.nl

geen

Boelhouwer Schallenberg

admitype@introweb.nl

home.introweb.nl/~admitype

Sturkenboom Verbij

3bhislink@lansingh.myweb.nl

www.hber.myweb.nl

Regio Zuid Holland

hj.rotteveel@wxs.nl

geen

Rotteveel de verbinding tussen Vincent van Gogh - Mondriaan - van Nieuwenburg

ftwahove@wxs.nl

geen

Dongelmans Verbij

waarsenburg@geocities.com

waarsenburg.com

Waarsenburg, Schilperoort, Nelis, van der Lubbe

ceessmits@zonnet.nl

geen

Verbij Verbeij Janmaat

johand@net.hcc.nl

web.inter.nl.net/hcc/geneadroog

Droogh Verbij

nlco7975@capitolonline.com

geen

Verbij Straathof Kool Blommesteijn

nvhelden@wanadoo.nl

home.wanadoo.nl/nvhelden

Plu Taffijn van Leeuwen

acswagers@wxs.nl

home.wxs.nl/~acswagers

Zirkzee, Zierikzee van Nieuwenburg

p.j.taffijn@planet.nl

geen

Taffijn van Nieuwenburg

avdvoorn@wxs.nl

geen

van der Voorn

debenelen@freegates.be

geen

de Groot,  Dieben

l.p.v.Kessel@hccnet.nl

www.angelfire.com/ga/digit/

Valentijn, Verb(e)ij, Sanders

julia.ojk@wanadoo

www.angelfire.com/pop/wagner

Wagner, Mondriaan

 

Steen en aanverwanten

 

 

Jacob Gestman Gerards

Willem Visser

J.A.Hengel Wout Paans Rob Kuijsten

Paans

Johan Gaal

Rob van der Meer

DaniŽl van Eunen

J.Kamphuis

John Janmaat

Hans Hamakers

Julie Marchand

 Piet Ouwens

Sjaak Brunt

Rob Verbeij

August Craanen

Huub ter Beek

Peter van de Krogt

Hans van Nieuwenburg

Joop Pison

Cas Maat

Lex Boelhouwer

Geraldine van Vliet

Henk Berghout

Johan Rotteveel

Frans van Hove

Frank Waarsenburg

Cees Smits

Johan Droog

Theo Kool

Nico van Helden

Lanny Swagers

Peter Taffijn

Eddy van der Voorn

Leo Deben

Genealogie Ter Aar

Julia

CBG, jaarboek 1997

www.cbg.nl

De Navorscher CD

 

Swanenburg e.a.

Gens Nostra CD

 

Sonneveld e.a.